Enrique będzie miał kłopoty?

Jego nowy klip wzbudził kontrowersje!

Kilka dni temu Enrique Iglesias wypuścił swój najnowszy teledysk do numeru ’I’m a Freak’ w kolaboracji z Pitbullem. Kawałek jest mocny i dynamiczny, można było zatem spodziewać się fajerwerków w klipie. I oczywiście tak jest! W wideo dzieje się bardzo dużo, jest mega impreza, szalony taniec, no i oczywiście roznegliżowane laski, które Enrique całuje po pupach.

Niestety Enrique nie może bez przeszkód cieszyć się sukcesem nowego wideoklipu. Feministkom teledysk bardzo się nie spodobał. Uznały, że jest seksistowski i poniża kobiety! Publicystki porównują zarówno wideo, jak i piosenkę do ‘Blurred Lines’ Robina Thicke. Zarzucają Enrique, że wyprodukował seksistowski kawałek, w którym kobiety są traktowane przedmiotowo.

Ciekawe, jak obroni się wokalista. Robin Thicke próbował forsować wersję, że jego piosenka to pochwała kobiet, które same o sobie decydują i wiedzą, czego chcą. Czy takie tłumaczenie przejdzie w przypadku ’I’m a Freak’? Zobaczcie klip TUTAJ – czy rzeczywiście jest seksistowski?

Czwartek, 06. Lutego 2014

fb custom audience

adform