Selena Gomez wyszła z odwyku...

...ale niebawem tam wraca!

Selena Gomez w kontekście Justina Biebera zawsze była przedstawiana jako ta rozsądna, która nie robi krzywych akcji, nie nadużywa niczego podejrzanego i woli ‘grzeczną’ zabawę niż szaleństwa po klubach. Tym większe było zaskoczenie wszystkich gdy wyszło na jaw, że Sel dobrowolnie zgłosiła się na odwyk!

Okazało się, że wokalistka także lubi wyczilować, jednak stara się nie rzucać przy tym w oczy. Wyznaje chyba filozofię Miley Cyrus, która uważa, że wszystko wolno, byle w domowym zaciszu i byle nikt cię nie przyłapał… Selena leczy się właśnie z uzależnienia od marihuany, alkoholu i środków nasennych, których używała codziennie w dużych ilościach. Teraz stara się odzyskać kontrolę nad swoim życiem.__ ‘Selena jest pod nieustającą presją mediów i wytwórni. Przyznała się do błędu i dobrowolnie poddała się opiece psychologicznej’__ – powiedział menadżer gwiazdy.

Sel podobno bardzo dobrze sobie radzi na terapii – na tyle, że mogła zrobić sobie chwilę przerwy. Po tygodniu pobytu w ośrodku wypisała się, by promować swój najnowszy film na Sundance Film Festival. Zamierza jednak szybko wrócić i dokończyć terapię.

Trzymamy kciuki, Sel!

Piątek, 07. Lutego 2014

fb custom audience

adform