Nowy Klip Lily Allen!

Wakacyjny klimat w środku zimy

Lily Allen jest wciąż w formie! Wokalistka wypuściła własnie swój najnowszy teledysk do piosenki ‘Air Ballon’. Próżno szukać w nim efektów specjalnych i fajerwerków, wideo nadrabia za to mega ciepłym, pozytywnym i wakacyjnym klimatem. Aż zatęskniliśmy za latem!

W klipie Lily wygląda mega dziewczęco i kolorowo – zwłaszcza z kitkami ozdobionymi skrawkami jeansu. Wokalistka cziluje na wielkiej, zielonej polanie wraz ze swoimi przyjaciółmi, ujeżdża zebrę i wygląda prześlicznie w towarzystwie kolorowych motylków i młodego geparda. Do tego wszystkiego w pewnym momencie na polanie wyrasta za nią las ogromnych muchomorów!

Skoro ‘Air Baloon’, to nie brak i scen z przestworzy. Patrzymy zatem na Lily z nieba i… z przestrzeni kosmicznej, gdzie piosenkarka unosi się swobodnie w towarzystwie gigantycznego krucyfiksu. Nieco psychodelicznie i absurdalnie, ale za to jak fajnie!

Wideo do ‘Air Baloon’ przypomina o wakacjach, relaksie i uśmiechu. Przydatne w środku zimy, prawda? Zobaczcie najnowszy klip wokalistki i odlećcie razem z nią!

Poniedziałek, 10. Lutego 2014

fb custom audience

adform