Justin Bieber szydzi z Seleny Gomez!

Obgaduje ją za plecami?

No tego już na pewno nie można nazwać zachowaniem z klasą… Wiadomo, że czasami bolesne rozstanie sprawia, że myśli się nie najlepiej o swoich byłych, ale obgadywanie w niewybredny sposób osoby, która kiedyś była nam bliska, zawsze jest słabe. Tym bardziej dziwi ostatnie info o Justinie Bieberze, który podobno obraża Selene Gomez przy znajomych!

Niedawno wyszło na jaw, że Sel zgłosiła się na terapię do ośrodka odwykowego w Arizonie, gdzie stara się poradzić sobie z nadużywaniem alkoholu i leków uspokajających. Kiedy bliscy wokalistki zaczęli obwiniać Biebsa o jej problemy, gwiazdor ruszył do ataku. Piosenkarz wyśmiewa te zarzuty i mówi, że Sel sama jest sobie winna! Jak twierdzi, Selena na każdej imprezie upalała się jointami i upijała jako pierwsza spośród ich wspólnych znajomych.

Jeżeli to prawda, to ze strony Justina wyjątkowo słaba akcja. W tak trudnych chwilach Selenie potrzebne jest wsparcie, a nie dalsze dołowanie! Mamy nadzieję, że to tylko plotki i Justin zadzwoni do swojej eks, aby z nią pogadać i poprawić jej humor…

Środa, 12. Lutego 2014

fb custom audience

adform