Walentynki - zaczęło się!

Świętujecie?

14 lutego – to właśnie dziś wypadają Walentynki, czyli kontrowersyjny Dzień Zakochanych (kontrowersyjny, bo ma chyba tyle samo wrogów, co zwolenników). Czerwone serduszka, pluszowe misie i amorki panoszą się dosłownie wszędzie, często niestety obrzydzając Walentynki. Jednak to właśnie Święto Zakochanych jest idealną okazją, by docenić ukochaną osobę, wyznać komuś, że czujemy do niego coś więcej niż tylko przyjaźń lub rozpocząć poszukiwania tej drugiej połówki.

Z tej okazji życzymy Wam, aby w Waszym życiu było jak najwięcej miłości – ponieważ to właśnie to uczucie sprawia, że jesteśmy spełnieni i szczęśliwi. Postarajmy się w tym dniu poświęcić chwilę tylko dla siebie i naszej ukochanej osoby. Nawet, jeżeli na co dzień nie ma czasu na romantyczne gesty, warto zdobyć się na nie właśnie dzisiaj!

A jeśli jesteście singlami – no cóż, cieszcie się życiem! Pamiętajcie, że singlowanie też ma swoje plusy. Po pierwsze, oszczędzacie kasę na prezentach. Po drugie, macie wolny wybór, nie ograniczając się do jednej osoby – bawcie się (ale z głową). Po trzecie – to w końcu piątek. Nie zamulajcie w domu, dookoła tyle imprez!

Walentynki czy nie – MTV Polska zawsze życzy Wam wszystkiego dobrego!

Piątek, 14. Lutego 2014

fb custom audience

adform