Niall Horan o byciu singlem

'To świadczy o sile!'

Chłopaki z One Direction nie narzekają na brak zainteresowania ze strony dziewczyn. Nic dziwnego – są przystojni, utalentowani i mega słodcy! Jednak nie każdy z nich ma szczęście w miłości. O ile Harry Styles, Liam Payne, Louis Tomlinson i Zayn Malik mają dziewczyny, o tyle Niall Horan znowu jest sam…

Związek wokalisty z węgierską modelką Barbarą Palvin niestety nie przetrwał próby czasu. Para rozstała się ze względu na odległość – oboje mieszkali i pracowali w różnych częściach świata i widywali się bardzo rzadko… Długa rozłąka sprawiła, że przestali się dobrze rozumieć, a ich miłość się wypaliła. Niall znowu jest singlem, ale jak sam mówi, nie ma powodu do załamki.

__’To prawda, że dzięki sławie mamy możliwość poznawania mnóstwa dziewczyn i randkowania z nimi, ale nie wszyscy musimy z tego korzystać. Bycie singlem wcale nie znaczy, że jesteś słaby. Uważam, że wręcz przeciwnie – to oznacza, że jesteś wystarczająco silny, aby poczekać na to, na co zasługujesz’ __- powiedział Niall dodając, że to żaden wstyd nie mieć swojej drugiej połówki.

Nie sposób nie przyznać Niallowi racji! Lepiej poczekać na tę wyjątkową osobę, niż starać się znaleźć kogoś za wszelką cenę i rzucać się w wir przypadkowych związków. Ciekawe, ile czasu będzie musiał czekać Niall, aby poznać tę jedyną?

Poniedziałek, 17. Lutego 2014

fb custom audience

adform