Ślubne plany Kanye Westa

To będzie szalona impreza!

Przygotowania do ślubu Kanye Westa i Kim Kardashian ruszyły pełną parą! Zaplanowanie takiego wydarzenia to nie byle co – takie imprezy wymagają wielu przygotowań, rezerwacji i realizacji najdrobniejszych zachcianek państwa młodych. Z reguły temat ‘ślub + wesele’ najbardziej przeżywają dziewczyny, jednak w przypadku Kimye jest inaczej. To pan młody rzucił się w wir przygotowań i przejmuje się ceremonią!

Znajomi Kanye Westa twierdzą, że to jakieś szaleństwo. ‘Totalne wariactwo. Kanye zamierza przekroczyć wszelkie granice. Jego ślub będzie najgłośniejszym wydarzeniem roku’ – powiedział przyjaciel rapera.

Wiadomo już, że ceremonia odbędzie się we Francji. Wprawdzie nie udało się wynająć pałacu w Wersalu na wesele, jednak Kanye ma już na oku równie prestiżową lokalizację. Raper planuje masę atrakcji, które totalnie zachwycą gości. ‘Show na scenie, wybieg modowy, występy, prawdziwa awangarda. To ma być coś, czego do tej pory nikt nie widział’ – zdradził znajomy Westa.

Na liście gości mają się oczywiście znaleźć same gwiazdy! Zaproszeni są m.in. Anna Wintour, z którą Kanye przyjaźni się od lat, Karl Lagerfeld i oczywiście Jay-Z i Beyoncé. O wszystkim decyduje Kanye, który wziął na siebie całą organizację ślubu i wesela.

Ciekawe, czy Kim ma w ogóle coś do powiedzenia, czy wszystko wybierze dla niej Kanye…

Środa, 19. Lutego 2014

fb custom audience

adform