Mrozu powraca na wiosnę!

Wyprawa w cieplejsze klimaty na ‘Rollercoaster’.

Czteroletnia nieobecność Mroza nie była spowodowana hibernacją, ale dojrzewaniem i rozkwitem jego umiejętności artystycznych. I to akurat na wiosnę, wraz z pierwszymi pączkami kwiecia, 12 marca, pojawia się najświeższy longplay Mroza. ‘ Rollercoaster zakręci i rozbuja niejedną imprezę, rozpędzając się i opadając, aby za chwilę zwolnić i przenieść słuchacza w przestrzeń refleksji.
Przejażdżkę wznosi ku niebu chór gospel Sound’n’Grace, buja i kołysze Tomson z Afromental, a pozytywnie potrząsa raper Frenchy. Motorem ‘Rollercoastera’ jest r’n’b mototown, unowocześnionym o brytyjski szlif i odplastikowanym przez brzmienie prawdziwych instrumentów. Słuchaczom zapowiadają się przyjemne doznania na koncertach, gdzie występom Mroza nada właściwej oprawy, wspierający go w nagraniach zespół.
Marcin Bors, czujący się dobrze w stylu vintage, stuningował ‘Rollercoastera’ masteringiem i mixowaniem, a większość wagoników wraz z Mrozem, wyprodukował i pchnął na tory producent Dryskull.
Przejażdżka ‘Rollercoasterem’ Mroza na pewno nie zmrozi krwi w żyłach, ale rozgrzeje i rozkołysze słuchaczy ciepłym klimatem brzmienia.

Środa, 12. Marca 2014

fb custom audience

adform