MARK WAHLBERG OTRZYMA MTV GENERATION AWARD PODCZAS MTV MOVIE AWARDS.

PONADTO EKIPA „ENTOURAGE” ZNOWU RAZEM NA SCENIE GALI. MTV MOVIE AWARDS 2014 POPROWADZI CONAN O’BRIEN, NA ŻYWO Z NOKIA THEATRE W LOS ANGELES.

Mark Wahlberg, znany z wielu ról filmowych i telewizyjnych, będzie miał przyjemność odebrać nagrodę z rąk bohaterów serialu „Ekipa”, którego jest producentem – Adriana Greniera, Kevina Connolly’ego, Jerry’ego Ferrary i Kevina Dillona. Tegoroczna gala MTV Movie Awards, której gospodarzem będzie Conan O’Brien, odbędzie się 13 kwietnia w Nokia Theatre w Los Angeles. Transmisja z imprezy tylko w MTV.
Mark Wahlberg jest definicją współczesnego człowieka renesansu: od roli w „Boogie Nights” przez „Infiltrację”, „Przetrwać w Nowym Jorku” „Teda” do „Ekipy” i „Fightera” – przed i za kamerą – zrobił właściwie wszystko i zawsze zapadało to w pamięć – powiedział Stephen Friedman, President of MTV – Mark ujmuje widownię MTV od 20 lat i z tego powodu jesteśmy dumni, że nagroda MTV Generation Award w roku 2014 trafia właśnie do niego.
MTV Generation Award jest największym wyróżnieniem na MTV Movie Awards. Dotychczas, nagrodą tą uhonorowani zostali: Jamie Foxx, Johnny Depp, Reese Witherspoon, Ben Stiller, Adam Sandler, Sandra Bullock, Mike Myers, Tom Cruise i Jim Carrey.
Przez ostatnie dwie dekady Wahlberg zapracował na swoje nazwisko w Hollywood. Wystąpił w przeróżnych filmach – od obsypanych nagrodami dramatów i thrillerów („Gniew oceanu”, „Infiltracja”) do komedii ( „Boogie Nights” czy „Ted”). Jego pamiętna rola w „Infiltracji” (jako Dignam) przyniosła mu nominację do Oskara® i Złotego Globa
w kategorii Najlepszy Aktor Drugoplanowy. Wahlberg był również nominowany do Złotego Globa w kategorii Najlepszy Aktor za rolę Micky’ego Warda w filmie „Fighter”
oraz do Nagrody Gildii Aktorów Ekranowych w kategorii Świetny Występ. Wahlberg pojawi się wkrótce w filmie „Transformers: wiek zagłady”.
Wahlberg osiągnął sukces zarówno dzięki pracy przed, jak i za kamerą. Wyprodukował takie filmy jak „Królowie nocy”, „Fighter „Kontrabanda”, „Labirynt”, oraz „Ocalony”.
Do swoich zasług jako producenta może również dodać jeden z najpopularniejszych seriali w historii HBO, „Ekipa” i program z udziałem swojej rodziny – „Wahlburgers”.
W dodatku podczas gali MTV Movie Awards poznamy wygranych m.in w kategorii Najlepszy Film. O to miano walczą: „Wilk z Wall Street”, „American Hustle”, „Millerowie”,
„To jest już koniec”, „Igrzyska śmierci: w pierścieniu ognia” oraz „Hobbit: pustkowie Smauga”.
MTV Movie Awards to wyjątkowe wydarzenie. Fani mogą głosować w kategoriach, których nie ma na żadnych innych galach – Najlepszy Czarny Charakter, Najlepszy Pocałunek, Najlepiej Odegrana Scena Przerażenia, Najlepszy Moment Muzyczny, Najlepszy Występ z Gołą Klatą, Najlepsza Scena Walki i wiele innych. Głosy można oddawać na stronie www.MovieAwards.MTV.com

Środa, 12. Marca 2014

fb custom audience

adform