NIESAMOWITE NASTOLATKI NA SPOTKANIU MTV VOICES I TED

Portal MTV Voices wspólnie z platformą konferencji TEDx zorganizuje jutro konferencję TEDxTeen 2014. Wydarzenie, podczas którego najbardziej utalentowani
i inspirujący młodzi ludzie podzielą się wiedzą i opowiedzą historie swoich sukcesów, będzie transmitowane jutro od 16:30 na www.mtvvoices.com/tedxteen prosto z Nowego Jorku.
Usłyszymy m.in. historię nastolatka, który uratował życie tysiącom ludzi, wymyślił jedną
z najbardziej popularnych aplikacji, a jednocześnie stworzył nowego superbohatera oraz stał się najszybszym kierowcą w samochodowym wyścigu… a wszystko to zanim ukończył 20 lat!
Kolejnym nastolatkiem z niesamowitą historią będzie muzyk, którego kapela była najmłodszym zespołem, który zagrał na festiwalu Coachella.
Oprócz inspirujących historii nastolatków,
na konferencji obecne będą także światowe gwiazdy. Od GZA z zespołu Wu-Tang Clan będziemy mogli dowiedzieć się, jak działa pilotażowy program Science Genius, który do propagowania nauki wykorzystuje…. kulturę hip hopu. Posłuchamy Alexa Kleina, współtwórcy KANO – komputera, który składa się samemu.
Gospodarzami konferencji będą: Nile Rodgers, wielokrotny zdobywca Nagrody Grammy, współzałożyciel zespołu CHIC oraz założyciel i przewodniczący fundacji “We Are Family”,
Q-Tip, uznany przez krytyków raper i producent, a także Monique Coleman, gwiazda “High School Musical”.
Profile młodych mówców można poznać klikając link http://mtvvoices.com/en/_/tedxteen/. Już teraz można zadawać pytania uczestnikom: w komentarzach na stronie, za pomocą twittera oraz przez email.
MTV Voices to międzynarodowa platforma internetowa o charakterze społecznym zachęcająca do rozwoju i inspirująca młodych ludzi. MTV Voices pokazuje najbardziej kreatywnych i utalentowanych widzów MTV, którzy mówią o ważnych dla nich tematach. Poprzez zachęcanie do dzielenia się opiniami, MTV Voices promuje poznawanie innych kultur, inspirowanie do zmian i pobudzanie ambicji. Platforma przedstawia prawdziwe historie widzów MTV za pomocą ich własnych słów.
TEDx to wydarzenia, których celem jest umożliwienie lokalnym społecznościom spotkań
z ludźmi, których życie i dokonania cechuje zaangażowanie, innowacyjność
i bezkompromisowość w dążeniu do wyznaczonych celów. To także okazja do wspólnej analizy i dyskusji na temat przedstawianych zagadnień oraz nawiązania nowych, inspirujących znajomości. Te lokalne, inicjowane oddolnie konferencje to TEDx, gdzie „x” oznacza niezależnie organizowane wydarzenie TED.
Więcej o MTV zawsze na , Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Piątek, 28. Lutego 2014

fb custom audience

adform