DRUGI SEZON PROGRAMU „WARSAW SHORE – EKIPA Z WARSZAWY” JUŻ WIOSNĄ NA ANTENIE MTV

To już oficjalne: będzie drugi sezon „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy”. Nową serię zobaczymy wiosną na antenie MTV Polska.

Polska wersja popularnego, międzynarodowego formatu prezentuje szalone losy grupy młodych, rozrywkowych ludzi. W drugiej serii programu na uczestników czekają kolejne kluby, wyjazdy i przygody.
- W związku z ogromnym zainteresowaniem widzów i świetnymi wynikami oglądalności, zdecydowaliśmy się wprowadzić drugi sezon Warsaw Shore – mówi Jerzy Dzięgielewski, dyrektor programowy MTV Polska.
Oglądalność pierwszego sezonu „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” przebiła wszelkie oczekiwania. Każdej niedzieli przygody 8 młodych imprezowiczów oglądało średnio 178 tys. osób, a najpopularniejsze odcinki (29.12, 19.01 i 1.12) przyciągnęły przed telewizory 2% widzów z grupy 16-49 i 1,2% wśród wszystkich widzów powyżej 4 roku. Był to najlepszy wynik spośród wszystkich programów MTV Polska
od momentu notowania wyników oglądalności poszczególnych programów,
czyli od 2006 roku. Ogromne zainteresowanie programem znalazło przełożenie również na ilość fanów w serwisach społecznościowych. Oficjalny profil programu
na FB zgromadził już ponad 225 tys. osób, profile poszczególnych uczestników
na FB i Twitterze – łącznie ponad 420 tys. fanów. Od stycznia 2014 program emitowany jest również w Niemczech, Szwajcarii, Szwecji, Norwegii, Finlandii, Holandii, Danii i w rejonie Flandrii.
Producentem wykonawczym drugiej serii „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawyʺ będzie Golden Media Polska.

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus
oraz Pinterest.

Poniedziałek, 10. Lutego 2014

fb custom audience

adform