Pod wspólnym dachem

Wyobraź sobie, że przeprowadzasz się do jednedo domu ze swoim partnerem i... z jego rodzicami!

Jakie to uczucie, gdy twoi rodzice nieznoszą Twojej drugiej połówki? Zaprosiliśmy dziesięć par do domu rodziców jednego z dwójki zakochanych, aby poddać próbie ich związek. W 1. tygodniu rządzą rodzice, ale w 2. to młodzi dyktują warunki. Czy mieszkanie razem z rodzicami partnera będzie wyzwaniem dla ich związków, czy potwierdzi ich najgorsze obawy? I czego nasze młode pary nauczą się o sobie samych w tym programie?

W 1. epizodzie poznamy 19-letniego Brandona, który profesjonalnie jeździ na motorcrossie i planuje zostać mistrzem w tej dziedzinie. Jest młody, seksowny, ma wielkie ambicje i odnosi same sukcesy. Jego rodzice Darlene i Paul nie widzą poza nim świata i zrobią wszystko, by wesprzeć go w jego karierze. Brandon ściga się, od kiedy skończył cztery lata i planuje wyprowadzić się do Kalifornii. Jest tylko jeden problem: Brandon ma dziewczynę, Gracie.

Darlene twierdzi, że 20-letnia Gracie jest przeszkodą i zbytnio rozprasza Brandona w jego karierze motocrossowej. Darlene nie lubi stylu życia Gracie i jej stylu ubierania i jest jej ciężko ją zaakceptować. Chciałaby usunąć ją z życia jej syna. Gracie nie zamierza jednak opuścić Brandona, ponieważ go kocha i planuje z nim współną przyszłość.

Premiera Pod jednym dachem już w niedzielę o 17:10 w MTV!

Środa, 02. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform