Peaches Geldof nie żyje!

  Legendarny muzyk Bob Geldolf opłakuje śmierć swojej córki Peaches.

  Wczoraj wieczorem dotarła wiadomość, że nagle zmarła it-girl Peaches Geldof. Przyczyny jej śmierci nie są na razie znane.

  W oficjalnym komunikacie jej ojciec Bob Geldof dał upust żałobie po śmierci córki: “Peaches nie żyje. Ból jest nie do zniesienia. Ona była najbardziej nieokiełznana, najweselsza, najsprytniejsza, najbardziej inteligentna i absolutnie najbardziej szalona z nas wszystkich. Samo pisanie ‘była’ jest dla mnie niepojęte. Jak to jest możliwe, że jej już nigdy nie ujrzymy? Jak mamy to znieść? Kochaliśmy ją i na zawsze pozostanie w naszej pamięci – choć to takie smutne.”

  Zmarła pozostawiła męża – Thomasa Cohena i dwóch synów – 23-miesięcznego Astalę i 11-miesięcznego Phaedrę. Owdowiały mąż również zabrał publicznie głos na temat śmierci swojej żony. “Moja ukochana żona Peaches była uwielbiana przeze mnie i naszych dwóch synów. Będę ich wychowywał tak, by zachowali mamę w swoich sercach.”

  Jak podano dzisiaj na stronie ‘bbc.com’, w poniedziałek po południu wezwano do domu Peaches Geldof karetkę. Modelka mieszkała w Wrotham, Kent. Tuż po przybyciu służby medyczne stwierdziły, że nie żyje.

  W 2000 roku dziennikarka straciła swoją matkę – Paulę Yates (†41), która zmarła wskutek przedawkowania. W ostatnim poście na Twitterze, który Peaches Geldof opublikowała 6 kwietnia, zamieściła zdjęcie ze swojego dzieciństwa, na którym widnieje w ramionach mamy.

  Wtorek, 08. Kwietnia 2014

  fb custom audience

  adform