Rusza kolejna edycja Warsaw Shore Quiz!

Sprawdź swoją wiedzę o Ekipie i zgarnij super nagrody!

Myślicie, że wiecie już wszystko o członkach zwariowanej ekipy Warsaw Shore? Przekonajcie się sami, biorąc udział w naszym odjazdowym quizie!

Oglądajcie uważnie każdy premierowy odcinek programu (niedziele 23:00), a potem wejdźcie na oficjalny profil Ekipy na facebooku i odpowiedźcie na 10 pytań dotyczacych właśnie obejrzanego odcinka. Tu liczą się prawidłowe odpowiedzi i czas! Musicie jak najszybciej udzielić jak najwięcej poprawnych odpowiedzi i zbierać punkty na swoim profilu. Dla tych, którzy zbiorą ich najwięcej, przygotowaliśmy nagrody: co tydzień można zdobyć odjechane gadżety z logo Warsaw Shore (kurtki typu varsity), zaś główną nagrodą jest bon zakupowy o równowartości tysiąca złotych netto!

Chcecie nabić sobie ekstra punkty? Przygotowaliśmy dla was dodatkową niespodziankę- pytania bonusowe!

Pytania bonusowe pojawią się w trakcie emisji powtórek niedzielnych odcinków Warsaw Shore w ciągu tygodnia, czyli w poniedziałki o 22.00 oraz wtorki o 23.00. Jedno pytanie przypada na jeden odcinek. Bądźcie uważni! Pytanie pojawi się na ekranie tylko na kilka sekund. Nie będziemy publikować treści pytania na FB, więc oglądajcie uważnie. Od momentu ukazania się pytania na ekranie, macie godzinę, by wejść na quiz na Facebooku i udzielić odpowiedzi.

Ruszamy już w niedzielę 20 kwietnia po emisji premierowego odcinka, czyli około północy!

Raz jeszcze, quiz będzie odbywać się na oficjalnej stronie programu na facebooku: http://www.facebook.com/warsawshoreofficial

Powodzenia!

Środa, 16. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform