Linkin Park i Fall Out Boy w Polsce!

Już 5 czerwca!

5 czerwca na Stadionie Wrocław odbędzie się koncert marzeń tysięcy polskich fanów – Linkin Park z Fall Out Boy na supporcie.
Dla milionów fanów na całym świecie Linkin Park to więcej niż zespół. To jednoczący ich stan umysłu, sposób myślenia i przeżywania przez muzykę otaczającej ich rzeczywistości. Oszałamiająca kariera Linkin Park rozpoczęła się od multiplatynowych albumów ‘Hybrid Theory’ i ‘Meteora’, które określiły radiowy sound przełomu wieków na całym świecie megaprzebojami ‘In the end’, ‘Somewhere I belong’, ‘Numb’ i ‘Breaking the habit’. Wielokrotni laureaci prestiżowych nagród muzycznych, w tym Grammy. Do legendy przeszły ich występy z Jayem-Z i Paulem McCartney’em. Łączna sprzedaż ich albumów to ponad 50 milionów egzemplarzy. W listopadzie 2013 ukazało się niezwykłe wydawnictwo łączące dwa pokolenia fanów prawdziwego rocka – legendarna grupa Stone Temple Pilots wydała EP-kę ‘High Rise’, na której we wszystkich utworach śpiewa frontman Linkin Park – Chester Bennington. Chester był ogromnym fanem grupy w czasach, kiedy jej wokalistą był Scott Weiland. Całkiem niedawno odbyła się premiera dość zaskakującego klipu, promującego pierwszy singiel ‘High Rise’.
Ale to nie koniec atrakcji – swój pierwszy koncert w Polsce, jako support przez Linkin Park, zagra zespół Fall Out Boy! Bilety na ten wyjątkowy dzień można już kupować na stronie eventim.pl. Ceny rozpoczynają się od 162 PLN.

Piątek, 18. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform