30STM znów w Polsce!

Formacja zagra na żywo 22 czerwca!

Świetna informacja dla wszystkich fanów 30 Seconds To Mars – formacja ponownie wystąpi w Polsce!
Koncert odbędzie się 22 czerwca na Stadionie Miejskim w Rybniku.

30 Seconds to Mars to obecnie jeden z najbardziej popularnych zespołów rockowych na świecie. W ostatnich latach grupa zdobywała praktycznie wszystkie możliwe prestiżowe nagrody w swojej branży. W głosowaniu przeprowadzonym przez magazyn “Rock on Request” została uznana za Najlepszego Nowoczesnego Rockowego i Alternatywnego Artystę. Wokalista Jared Leto zwyciężył w kategorii najlepszy frontman. Poza tym, zespół był wyróżniany w kategoriach: Najlepszy Rockowy Teledysk, Najlepsza Rockowa Piosenka czy Najlepsza Rockowa Formacja. 30 Seconds to Mars mają w swoim dorobku nagrody: MTV Australia Video Music Awards, Kerrang! Awards czy MTV Europe Music Awards.
- To kolejna wielka gwiazda rocka, która przyjeżdża do naszego miasta. Wcześniej udało nam się zaprosić Bryana Adamsa. Później był wielki koncert Guns N` Roses, a w ubiegłym roku niepowtarzalny występ Roda Stewarta. To już kolejny raz, kiedy do naszego miasta przyjeżdża artysta o bardzo dużej renomie – cieszy się Adam Fudali, prezydent Rybnika.

30 Seconds to Mars w ostatnim czasie chętnie pojawiają się w Polsce, a ich koncerty cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem. Występowali na Impact Festival i w łódzkiej Atlas Arenie. W trakcie tegorocznego koncertu amerykańska formacja będzie promować swój najnowszy album ‘Love Lust Faith + Dreams’.
Ceny biletów rozpoczynają się od 155 PLN i można je kupić TUTAJ.

Piątek, 25. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform