Nowe twarze w Ekipie Warsaw Shore!

Czy będą w stanie zastąpić Trybsona i Elizę?

Kultowa już Ekipa z Warszawy w nowej edycji zmieniła nieco skład: jak wiecie Trybson i Eliza oddają się teraz oczekiwaniu na małego Trybsiaka, a zakochanego po uszy Śmietankę zastąpił Jakub. Wraz z odcinkiem drugim w programie pojawiły się dwie nowe osoby: Alan i Alicja.

Także szat de fak ap madafaka bo przedstawiamy Wam nowe twarze Warsaw Shore!

Alicja to demon seksu ukryty w ciele drobnej blondynki. Jest piękna, szalona, zalotna i nie wstydzi się niczego, no chyba, że jakiegoś nieziemskiego przystojniaka! Imprezuje na maksa…
Dziewczyna wie, jak flirtować! Alicja ma wprawdzie chłopaka, ale prowadzą otwarty związek bez ograniczeń! Przez imprezy nie może skończyć studiów.. Ala świetnie twerkuje. Marzy o karierze fotomodelki i prezenterki. Zobaczcie Alę w akcji i sami oceńcie, czy ma potencjał!

21-letni Alan wie, czego chce od życia i zawsze to dostaje. Pomaga mu przy tym jego boskie ciało i elektryzujące spojrzenie, które powali każdą dziewczynę. Jego dwie życiowe pasje to sporty walki i imprezowanie: chłopak spędza całe dnie w siłowni, trenując K-1 i MMA i w tej dziedzinie osiągnął już znaczące sukcesy. W ubiegłym roku zdobył wicemistrzostwo świata K1, a w marcu tego roku został brązowym medalistą pucharu świata.
Noce Alan spędza natomiast na dzikich baletach i wyrywaniu najlepszych lasek. W tej konkurencji również mało kto mu dorównuje.To on decyduje, czy po imprezce zabierze nową gąskę do domu. Z Alanem nie można się nudzić: jest mega zakręcony i nie waha się przed niczym, co przyjdzie mu do akurat do głowy.

Jak myślicie, czy Alan i Alicja będą w stanie zastąpić Trysona i Elizę w Ekipie? Już od pierwszego odcinka, w którym się pojawili, dostarczyli niezapomnianych tekstów, które podbijają Internet. Oboje nieźle zamieszają w Ekipie. Szczególnie Alan stanie się obiektem westchnień (i walki!) dwóch dziewczyn. Będzie ‘OTRO’!

Nowe odcinki Warsaw Shore oglądaj w każdą niedzielę o 23:00.

Poniedziałek, 28. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform