'Kolekcja V-lovers' już w sprzedaży!

Przypomnijcie sobie pierwszą serię odjechanego serialu!

Fani serialu ‘Violetta’ mają powód do radości- siedmiotomowa ‘Kolekcja V-lovers’ zawiera wszystko, co wielbiciele tego odjechanego serialu kochają- newsy zza kulis, wystrzałowe fotki, niepublikowane dotąd materiały oraz pakiet inspirujących naklejek. I, co najważniejsze, jest już w sprzedaży!

Chcecie jeszcze raz przeżyć odjechane historie paczki przyjaciół ze Studio 21? Zdobądźcie koniecznie 7. tom kolekcji! Skrywa on w sobie płytę DVD z 5 odcinkami pierwszego sezonu serialu. „Kolekcja V-lovers”! Przypomnijcie sobie losy utalentowanej Violetty i jej nowego życia w murach elitarnej szkoły Studio 21. Wokół bohaterki zawsze dużo się działo: pierwsze randki, nowi przyjaciele, perypetie z macochą i… przeprowadzka?

Wydarzenia z tego okresu życia Violetty znajdziecie w kolejnych odcinkach na płycie DVD dołączonej do * 8. tomu kolekcji, który będzie dostępny w sprzedaży od 16 maja*.
Kolekcji towarzyszy też konkurs, w którym główną wygraną jest wystrzałowa wycieczka do Hiszpanii! W każdym tomie znajduje się unikalny kod, który umożliwia Wam wzięcie udziału w konkursie.

Po szczegóły zajrzyjcie do środka!

Poniedziałek, 12. Maja 2014

fb custom audience

adform