Wspieraj swoich znajomych LGBT

17 maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią i Transfobią

Według badań z 2012 roku młodzi geje, lesbijki, osoby biseksualne czują się cztery razy bardziej osamotnione i pięć razy częściej myślą o samobójstwie niż ich heteroseksualni rówieśnicy. Co czwarty widzi w szkole homofobiczną przemoc i aż 80% słyszy wyzwiska odnoszące się do orientacji seksualnej. NIE MUSI TAK BYĆ! Można być młodym gejem, lesbijką, osobą biseksualną lub transpłciową i cieszyć się życiem, być sobą, uczyć się w akceptującej i otwartej na różnorodność szkole. Wesprzyj swoich znajomych LGBT, bo zasługują na szacunek i akceptację jak każda inna osoba.

17 maja świętujemy Międzynarodowy Dzień Walki z Homofobią i Transfobią. Zobacz zrealizowany specjalnie z tej okazji film i zajrzyj na stronę: http://www.kph.org.pl

Ten dzień to także świetna okazja, aby przypomnieć Wam serię filmów ‘Będzie lepiej’, Nawiązując do filmu dokumentalnego MTV o tym samym tytule, zaprosiliśmy do wspólnej akcji na rzecz promowania tolerancji osoby, które doznały prześladowania z powodu orientacji homoseksualnej i koloru skóry. Mimo wielu trudnych chwil, osoby te jednak się nie poddały i dziś w serii krótkich spotów – “Będzie lepiej” – mówią Wam, dlaczego warto mieć nadzieję, że kiedyś naprawdę będzie lepiej!

Zobacz, co do kamery powiedzieli min. Anna Grodzka, Michał Piróg czy Marina.
Kliknij: http://www.mtv.pl/bedzielepiej

Środa, 14. Maja 2014

fb custom audience

adform