ELLIE GOULDING I ZEDD WYSTĄPIĄ NA MTV MOVIE AWARDS!

NA SCENIE ZOBACZYMY TEŻ TWENTY ONE PILOTS. DUET WYKONA SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL „CAR RADIO”. MTV MOVIE AWARDS 2014 POPROWADZI CONAN O’BRIEN, JUŻ 14 KWIETNIA NA ŻYWO Z NOKIA THEATRE W LOS ANGELES.

Dzisiaj MTV ogłosiło artystów, którzy wystąpią na scenie MTV Movie Awards. Wykonają m.in. utwory ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Niezgodna” („Divergent”), który w tym roku wejdzie do kin. Widzowie usłyszą utwór „Beating Heart” w wykonaniu Ellie Goulding oraz „Find You”, który zostanie zaprezentowany przez Zedda wraz z Matthew Komą i szwedzką wokalistką Miriam Bryant. Fanów czeka również występ twenty one pilots – duet z Ohio wykona nowy singiel „Car Radio”.

Kiedy dowiedziałem się, że „Find You” znalazło się na ścieżce dźwiękowej filmu „Niezgodna” byłem strasznie podekscytowany – powiedział Zedd – a wykonanie tej piosenki na żywo na MTV Movie Awards razem z Matthew i Miriam jest spełnieniem marzeń. Nie możemy się doczekać, aż wystąpimy na gali.

Ellie Goulding sprzedała ponad 5 milionów płyt i 15 milionów singli na całym świecie. Jej krążki pokryły się platyną w USA, Kanadzie, Wielkiej Brytanii, Australii, Irlandii, Nowej Zelandii, Norwegii, Malezji i we Włoszech. Teledyski wokalistki obejrzano łącznie ponad 400 milionów razy, a debiutancki album artystki „Light” był najlepiej sprzedającą się płytą w 2010 roku. Goulding powróciła w 2012 roku w wielkim stylu z „Halcyon” – płyta zebrała świetne recenzje, a jej najbardziej znany utwór „Anything Could Happen” pokrył się platyną.

Zdobywca nagrody Grammy, DJ i producent – Zedd został doceniony przez słuchaczy za różnorodność w swojej muzyce. Od klasycznych, przez post-hardcorowe i metalowe dźwięki, po muzykę electro house – artysta konsekwentnie udowadnia, że nie ma dla niego granic. W 2012 roku Zedd wydał debiutancki album „Clarity”, dzięki któremu magazyn Rolling Stone nazwał go „Wschodzącą gwiazdą”, a utwór „Spectrum” zyskał miano Najlepszej Klubowej Piosenki Roku według magazynu Billboard. Teraz DJ powraca z kawałkiem „Find You”, nagranym z gościnnym udziałem młodej, szwedzkiej piosenkarki Miriam Byrant.

Amerykański duet twenty one pilots, w którego skład wchodzą Tyler Joseph i Josh Dun, zdobył uznanie swoimi energetycznymi utworami z pograniczna „schizoidalnego popu”. Ich kawałki, przepełnione różnymi stylami muzycznymi, rozgrzewały widownię na takich festiwalach, jak Lollapalooza czy Bonnaroo. Charyzmatyczny duet został doceniony także przez MTV nominacją w MTV Video Music Awards 2013 w kategorii „Wschodząca Gwiazda”. Teraz na scenie MTV Movie Awards twenty one pilots zaprezentuje swój najnowszy singiel „Car Radio”.

MTV Movie Awards to wyjątkowe wydarzenie. Fani mogą głosować w kategoriach, których nie ma na żadnych innych galach – Najlepszy Czarny Charakter, Najlepszy Pocałunek, Najlepiej Odegrana Scena Przerażenia, Najlepszy Moment Muzyczny, Najlepszy Występ z Gołą Klatą, Najlepsza Scena Walki oraz w wielu innych. Głosy można oddawać na stronie www.MovieAwards.MTV.com

Więcej o MTV zawsze na Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Piątek, 04. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform