PREMIEROWY POKAZ FRAGMENTU FILMU „X-MEN: PRZESZŁOŚĆ, KTÓRA NADEJDZIE” NA GALI MTV MOVIE AWARDS 2014

*MTV MOVIE AWARDS 2014 POPROWADZI CONAN O’BRIEN, NA ŻYWO Z NOKIA THEATRE W LOS ANGELES JUŻ W TĘ NIEDZIELĘ *

LUPITA NYONG’O, ADAM LEVINE, JESSICA ALBA, ROSARIO DAWSON, CHRIS PRATT I MILES TELLER TO KOLEJNE GWIAZDY, KTÓRE WRĘCZĄ NAGRODY.

CZŁONKOWIE ZESPOŁU BACKSTREET BOYS POTWIERDZILI SWOJĄ OBECNOŚĆ.

MTV ogłosiło dzisiaj, że w trakcie gali MTV Movie Awards 2014 odbędzie się premierowy pokaz fragmentu nowej części hitu o super-bohaterach „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”, który w Polsce wejdzie do kin już w maju. Produkcję zaprezentuje Ellen Page – odtwórczyni roli Kitty Pryde.

MTV rozszerza także grono gwiazd, które będą wręczać Złote Popcorny. W tym roku na scenie pojawią się Lupita Nyong’o, Adam Levine, Jessica Alba, Rosario Dawson, Chris Pratt i Miles Teller. Dodatkowo, na gali pojawią się AJ McLean i Brian Littrell z zespołu Backstreet Boys, Will Poulter, gwiazda filmu „Millerowie”, Michael B. Jordan, którego można podziwiać w najnowszej komedii „Ten niezręczny moment” oraz siedemnastoletni Liam James – odtwórca roli Duncana w filmie „Najlepsze najgorsze wakacje”.

Wcześniej swoją obecność potwierdzili już Seth Rogen, Zac Efron, Dave Franco, Amanda Seyfried, Seth MacFarlane, Mila Kunis, Shailene Woodley, Ansel Elgort, Cameron Diaz, Leslie Mann, Kate Upton i Nicki Minaj.

W najnowszym filmie „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” widzowie zobaczą walkę
o przetrwanie gatunków, toczącą się w dwóch przedziałach czasowych. Postaci z trylogii X-Mena połączą siły z ich młodszymi odpowiednikami z przeszłości (z filmu z 2011 roku „X-Men: Pierwsza klasa”) po to, by zmienić bieg historii – stoczyć bitwę, która może ocalić naszą przyszłość. „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie” został wyreżyserowany przez Bryana Singera. Nadzwyczajna obsada, w której odnajdziemy m.in. takie nazwiska jak Hugh Jackman, Jennifer Lawrence, Patrick Stewart, Ian McKellen, Halle Berry, Michael Fassbender, James McAvoy oraz Ellen Page.

Na scenie oprócz gwiazd, które będą wręczać statuetki, wystąpią światowe gwiazdy.
W tym roku pojawi się Rihanna, Eminem, Ellie Goulding, Zedd oraz twenty one pilots.

Podczas wydarzenia zostaną przyznane również dwie nagrody specjalne – MTV Pionier dla Channinga Tatuma (za przecieranie szlaków w branży filmowej
dla innych, młodych aktorów) oraz MTV Generation Award dla Marka Wahlberga
za niezwykły wkład w przemysł filmowy.

Fani nadal mogą głosować w kategoriach, których nie ma na żadnych innych galach
– Najlepszy Czarny Charakter, Najlepszy Pocałunek, Najlepiej Odegrana Scena Przerażenia, Najlepszy Moment Muzyczny, Najlepszy Występ z Gołą Klatą, Najlepsza Scena Walki oraz w wielu innych. Głosy można oddawać na stronie www.MovieAwards.MTV.com

Transmisja z gali MTV Movie Awards już 13 kwietnia (niedziela) o godz. 2.30 w nocy polskiego czasu.

Więcej o MTV zawsze na , Facebooku, Twitterze, Google Plus oraz Pinterest.

Czwartek, 10. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform