STRIPTIZ NA BASENIE, WALKA O WZGLĘDY ALANA I NIETYPOWE DOWODY MIŁOŚCI…

*Kolejne granice zostały przekroczone – tego, co wydarzy się w trzecim odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” na pewno się nie spodziewaliście!
Już w najbliższą niedzielę o 23:00 zobaczycie m.in.: debiut w bzykalni, wielkie poświęcenie Eweliny i męski striptiz na basenie! *

W najbliższym odcinku „Warsaw Shore – Ekipa z Warszawy” na widzów czeka prawdziwy huragan emocji, romansów i niespodziewanych zwrotów akcji. Panowie rozpoczną intensywne polowanie na gąski. Paweł jako pierwszy trafi ze swoim gościem do bzykalni, a Jakub zostanie zaproszony na przytulanie w… klubowej toalecie. Największym podrywaczem okaże się jednak Wojtek, który wróci do willi z dwiema nowymi koleżankami. Czy właśnie „Hiszpan” zaliczy pierwszy trójkąt w programie?

Gorąca atmosfera panować będzie również między domownikami. Obecność Alana zacznie coraz bardziej zagrażać świeżemu sojuszowi między dziewczynami.
Która Ania wygra walkę o względy chłopaka?

Emocje towarzszące relacji między Pawłem a Eweliną sięgną zenitu. Zauroczona dziewczyna użyje wszystkich możliwych sposobów, by pozbyć się konkurencji.
W imię miłości postanowi odbić Pawłowi dziewczynę…

Ponadto w odcinku zobaczymy: plebiscyt na największego „naganiacza”, ostry trening w wykonaniu Wojtka oraz powrót „Wędkarza”. Kto tym razem padnie ofiarą żartu?

To wszystko i jeszcze więcej, już w najbliższą niedzielę o godz. 23:00, tylko w MTV.

Emisja: Niedziela, godz. 23:00

Więcej o MTV zawsze na www.mtv.pl, Facebooku, Twitterze, Google Plus
oraz Pinterest.

Środa, 30. Kwietnia 2014

fb custom audience

adform