Trailer do kolejnej części 'Igrzysk śmierci'...

... udowadnia, że film będzie lepszy niż książka.

W sieci pojawił się oficjalny trailer do filmu 'Igrzyska Śmierci: Kosogłos. Część 1',":http://www.youtube.com/watch?v=7dCB2U9lX48 który wejdzie do kin w listopadzie 2014 roku. Po tej tajemniczej zapowiedzi nie możemy się doczekać filmu, choć książka na której bazuje jest dość dziwacznym zakończeniem całej trylogii.
W powieści Suzanne Collins Katniss wpada w stan bliski katatonii, uzależnia się od narkotyków, odmawia wzięcia udziału w walce i raczej nie jest bohaterką, na którą wszyscy tak bardzo liczyli. To niezbyt ciekawa podstawa dla filmu, a już szczególnie dwóch!
A jednak ekranizacja zapowiada się dość ekscytująco. Katniss wraz z matką i siostrą zamieszka w legendarnym, podziemnym dystrykcie trzynastym, który, wbrew kłamliwej propagandzie, przetrwał zemstę Kapitolu. Z nowymi przywódcami na czele, rebelianci przygotowują się do rozprawy z dyktatorską władzą. Katniss, mimo początkowych wahań, zgadza się wziąć udział w walce i po raz kolejny stanie się symbolem oporu przeciw tyranii prezydenta Snowa. Na dodatek w jednej z kluczowych ról zobaczymy w trzeciej części ‘Igrzysk śmierci’ Julianne Moore!

Czwartek, 26. Czerwca 2014

fb custom audience

adform