Poznaj pielęgniarki z Orange County

 • Heather czuje się nieustannie oceniana przez otoczenie ze względu na swój styl ubierania się. Przeprowadzka do Orange County to dla niej dobra okazja, żeby udowodnić sobie i innym, że wygląd to nie wszystko.

 • Łamacz serc Adrian z wyglądu absolutnie nie przypomina pracownika szpitala. Pielęgniarzem został, gdy po ponad roku spędzonym w szpitalu zmarł jego brat. Przedtem spędzał czas głównie na plaży.

 • Tyrice pracuje w różnych miastach jako pielęgniarka już od trzech lat i bardzo sobie ceni taki tryb życia. Uwielbia być w centrum uwagi.

 • Chris korzysta z życia singla. W ostatnich latach pracował na 23 różnych pogotowiach i prawdopodobnie z tyloma też kobietami się spotykał.

 • Młoda i niewinna Michelle po raz pierwszy wyprowadza się od swojej mamy. Dopiero co zerwała z kolesiem, z którym była ostatnich pięć lat. Nie ma nic do stracenia i jest gotowa podjąć wyzwanie.

 • Chelsey wcześnie wyszła za mąż, ale jak mówi, 'ślub to jeszcze nie koniec świata'. To dla niej ostatni dzwonek, żeby wyjechać w podróż ze swoimi przyjaciółmi i spróbować czegoś nowego, zanim zacznie na poważnie planować rodzinę.

 • Mimo że Fernando jest bardzo szczęśliwy ze swoim partnerem Eddie, wciąż ciągnie w świat. To dla niego już piąty tego typu wyjazd. Nie może się już go doczekać!

 • Crystal ma poczucie, że popadła w stagnację i chce zmienić coś w swoim życiu. Mimo tego, że spędza dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi i kolegami z pracy, czuje się samotna.

 • Dzięki pracy pielęgniarki *Nikki* nie musi się martwić, jak związać koniec z końcem, tak jak to było w przypadku jej rodziców.

 • Most popular videos

  Kto jest kim w nowym serialu MTV?

  Poznaj bohaterów nowego serialu ’ Pielęgniarki z Orange County’!

  Heather czuje się nieustannie oceniana przez otoczenie ze względu na swój styl ubierania się. Przeprowadzka do Orange County to dla niej dobra okazja, żeby udowodnić sobie i innym, że wygląd to nie wszystko.

  Łamacz serc Adrian z wyglądu absolutnie nie przypomina pracownika szpitala. Pielęgniarzem został, gdy po ponad roku spędzonym w szpitalu zmarł jego brat. Przedtem spędzał czas głównie na plaży.

  Tyrice pracuje w różnych miastach jako pielęgniarka już od trzech lat i bardzo sobie ceni taki tryb życia. Uwielbia być w centrum uwagi.

  Chris korzysta z życia singla. W ostatnich latach pracował na 23 różnych pogotowiach i prawdopodobnie z tyloma też kobietami się spotykał.

  Młoda i niewinna Michelle po raz pierwszy wyprowadza się od swojej mamy. Dopiero co zerwała z kolesiem, z którym była ostatnich pięć lat. Nie ma nic do stracenia i jest gotowa podjąć wyzwanie.

  Chelsey wcześnie wyszła za mąż, ale jak mówi, ‘ślub to jeszcze nie koniec świata’. To dla niej ostatni dzwonek, żeby wyjechać w podróż ze swoimi przyjaciółmi i spróbować czegoś nowego, zanim zacznie na poważnie planować rodzinę.

  Mimo że Fernando jest bardzo szczęśliwy ze swoim partnerem Eddie, wciąż ciągnie w świat.
  To dla niego już piąty tego typu wyjazd. Nie może się już go doczekać!

  Crystal ma poczucie, że popadła w stagnację i chce zmienić coś w swoim życiu. Mimo tego, że spędza dużo czasu ze swoimi przyjaciółmi i kolegami z pracy, czuje się samotna.

  Dzięki pracy pielęgniarki Nikki nie musi się martwić, jak związać koniec z końcem, tak jak to było w przypadku jej rodziców.

  Oglądaj ’Pielęgniarki z Orange County’ na antenie MTV już w niedzielę, 10. sierpnia o 20.10.

  Piątek, 25. Lipca 2014

  fb custom audience

  adform