Kim Kardashian: 'Kanye jest jak drugie dziecko!'

Królowa programów telewizyjnych Kim Kardashian wyznała, że w gruncie rzeczy musi opiekować się swoim mężem jak dzieckiem.

Kim Kardashian wyznała ostatnio, że w małżeństwie z Kanye musi nieustannie wykazywać się wybitnym talentem organizacyjnym. Para wychowuje wspólnie roczną córeczkę, jednak w wywiadzie dla portalu ‘E! Online’ wyznała, że Kanye… wymaga jej opieki niczym druga pociecha.

‘Poświęcam mężowi dużo czasu. Od kiedy przyszło na świat nasze dziecko, czuję się tak, jakbym musiała się opiekować dwójką’, powiedziała. Zdaniem gwiazdy podstawą każdego udanego związku jest spędzanie ze sobą czasu. Kim, która jest nie tylko mamą, żoną, modelką, ale również i prawdziwą business woman, nie chce jednak poświęcać się wyłącznie rodzinie. ‘Uwielbiam moją pracę. Wciąż czuję, że muszę wyjść z domu i robić to, co kocham. Moja siostra Kourtney zwykła mówić, że bycie mamą to praca na etat, której jest w stanie się w pełni poświęcić, ja jednak nie chcę zupełnie rezygnować z moich zadowych pasji’.

Mimo to rodzina jest dla niej zdecydowanie na pierwszym miejscu. Od kiedy na świat przyszło dziecko, nie ma jednak mowy o romantycznych chwilach tylko we dwójkę: ‘Nawet gdy oglądamy film, nasza córka śpi w kołysce obok. Macierzyństwo oznacza przewartościowanie pewnych kwestii. Trzeba dołożyć wszelkich starań, by każdemu poświęcić tyle uwagi, ile jej potrzebuje’, dodała Kim. Nam pozostaje tylko życzyć gwieździe powodzenia w godzeniu obowiązków!

Sobota, 16. Sierpnia 2014

    fb custom audience

    adform