MTV Breaks

Nowa inicjatywa MTV wspierająca drogę do kariery zawodowej - czym jest MTV Breaks?

Jesteś wielki, ale świat nie odkrył jeszcze twojego talentu? Chowasz go po szafach w nadziei, że sam da o sobie znać? Boisz się wejść w światło jupiterów i krzyknąć „To ja i to jest moje miejsce”? MTV daje Ci szansę, pokazać swój talent całemu światu! Dzięki nam zrobisz pierwszy krok ku wielkości!

Nowa inicjatywa MTV, MTV Breaks, ma na celu wsparcie Twojej drogi do kariery. W przeciągu najbliższych miesięcy będziemy wielokrotnie dawać Ci szansę zaistnienia w wielu zawodach, kariera w których może Cię interesować. Na naszej stronie znajdziesz także filmy wielu znanych osób, które opowiadają o momentach ‘wielkiego przełomu’ w ich karierze. Jak tego dokonali? Kto im pomógł? Odpal wideo.

Niech MTV Breaks będzie dla Ciebie inspiracją. W tak trudnych czasach jak obecne trzeba walczyć o swoje. Aby się wybić, należy mieć pomysł na siebie i wziąć sprawy w swoje ręce. Nic nie spada z nieba. Ale z pomocą MTV kariera może być o wiele łatwiejsza.

Na początek, w ramach wspierania talentów, proponujemy Wam konkurs, w którym do wygrania jest praca przy tegorocznej gali MTV EMA.

Chcemy pomóc Ci być częścią największego muzycznego wydarzenia na świecie – gali MTV EMA w Glasgow. Dlatego też szukamy trójki nieziemsko utalentowanych członków naszej ekipy:
Fotografa gwiazd towarzyszącego im na czerwonym dywanie – dostaniesz on nas specjalną przepustkę, z którą będziesz robić zdjęcia podczas całego tygodnia MTV EMA w Glasgow. Twoją pracę zobaczą na antenie MTV i na naszych platformach internetowych setki milionów widzów.
Fantastycznego kamerzysty – nakręcisz materiał z czerwonego dywanu, który obejrzy cały świat, a Twoja rodzina będzie przy nim płakała ze wzruszenia.
Utalentowanego projektanta – będziesz pracować na backstage’u z naszym teamem kreatywnym, a kostiumy Twojego autorstwa, będą brały udział w gali EMA.

To szansa uczestnictwa i poznania od podszewki jednego z najważniejszych wydarzeń popkultury na świecie oraz doskonała okazja do poznania od kulis kanału jakim jest MTV. Będziesz pracować u boku Twojego branżowego mentora, który również po zakończeniu EMA będzie śledził dalszy rozwój Twojej kariery. Zajmiemy się twoją podróżą i kosztami zakwaterowania. Ale to nie wszystko, dodatkowo, nakręcimy Cię w akcji i pokażemy na kanałach MTV na całym świecie. Słabo? Chyba nie;)

Jak w to wejść?
Wzięcie udziału w MTV Breaks to łatwizna! Musisz być dyspozycyjny w czasie EMA (6-10 listopada), mieć pomiędzy 18 a 26 lat, i być naprawdę zakręcony na punkcie zostania projektantem, fotografem albo kamerzystą. Szukamy osób, których pasja i talent zainspirują nas samych do dalszego działania – tu zapoznasz się z regulaminem.

Jak się zgłosić?
By wziąć udział w MTV Breaks jako fotograf, załaduj na Instagram zdjęcie momentu w ciągu Twojego dnia, który kochasz najbardziej. Zdjęcie otaguj #MTVBreaks i #Photographer. By wziąć udział w MTV Breaks jako projektant wrzuć fotkę najlepszego zaprojektowanego przez Ciebie kostiumu (szkicu lub gotowej kreacji) oznaczając ją #MTVBreaks i #Designer. By wziąć udział w MTV Breaks jako kamerzysta, wrzuć na swój Instagram maksymalnie 15 sekundowy filmik, w którym pokażesz nam, jak wygląda świat w Twoich oczach. Wykorzystaj hashtagi #MTVBreaks i #Cameraman. Ważne – na zgłoszenia czekamy do 19 września!

Zwycięzcy zostaną wybrani przez grupę ekspertów. Jeśli chcesz być częścią MTV i pokazać swój talent całemu światu – nie zwlekaj, zgłoś się już teraz!

Poniedziałek, 25. Sierpnia 2014

fb custom audience

adform