Theophilus London współpracuje z Lagerfeldem!

Dowiedz się więcej.

Nowojorski raper Theophilus London przygotowuje się do premiery drugiej studyjnej płyty VIBES!’. Album promuje kawałek ‘Tribe’. Słychać w nim wokale Jesse’ego Boykinsa III, a o brzmienie piosenki zadbali Brodinski i Club Cheval.

Zdjęcie na okładkę singla wykonał sam Karl Lagerfeld. – Poznałem Karla chyba trzy lata temu – wspomina raper. Wtedy legenda mody poprosiła o zgodę na zdjęcie muzyka, które następnie znalazło się w książce ‘The Little Black Jacket: Chanel’s Classic Revisited’, autorstwa Lagerfelda i Carine Roitfeld. Minęło parę lat, panowie w tym czasie zaprzyjaźnili się, a w końcu Theophilus zapytał szefa domu mody Chanel czy nie przygotowałby oprawy graficznej na płytę i singel.

- Mój agent zadzwonił do niego i dał rozmowę na głośnik. Karl powiedział tylko: W porządku, zrobię to dla ciebie. Zwariowałem ze szczęścia. Darłem się wniebogłosy. W końcu to geniusz – opowiada raper. Niewiele brakowało, aby sesja zdjęciowa w Paryżu nie doszła do skutku. London miał problem z paszportem, a do tego nad Nowym Jorkiem rozpętała się burza śnieżna. – Karl ma zabookowany kalendarz na trzy lata do przodu. Dla mnie znalazł trzy godziny – wspomina Theophilus. Szczęśliwie dotarł na czas do Paryża i sesja przebiegła bez problemów. – __Na planie miał mnóstwo pomysłów. Na okładce jest nawet jego pismo __- dodaje raper.

Środa, 03. Września 2014

fb custom audience

adform