1D i Miley Cyrus w nowej Księdze rekordów Guinnessa!

  Trafili do najnowszego wydania!

  11. września ukaże się jubileuszowa edycja Księgi rekordów Guinnessa. Zbiór najbardziej wykręconych dokonań na całym świecie jest aktualizowany co roku od ponad 55 lat. Do jej najnowszego wydania trafili różni muzycy, m.in. Miley Cyrus, One Direction i Metallica.

  Piątka chłopaków z 1D okazała się najlepsza w nagrywaniu prawdziwych hitów. Brytyjczycy wspięli się na szczyt amerykańskich list przebojów od razu po wydaniu wszystkich trzech pierwszych albumów. Czegoś takiego nie udało się osiągnąć nawet Elvisowi Presleyowi, Beatlesom ani Michaelowi Jacksonowi! Grupa otrzymała oficjalny cerfytikat potwierdzający ich dokonanie w czasie jednego z ostatnich koncertów w New Jersey. Chłopaki nie ukrywały swojej radości: ‘To jeden z najpięknieszych momentów w naszej karierze. Pękamy z dumy!’, wyznał Niall Horan.

  Z kolei Miley Cyrus trafiła do najnowszej edycji ze względu za swoją niesamowitą popularność. Skandal związany z jej występem na gali VMA w 2013 roku sprawił, że jest ona najczęściej wyszukiwaną w Internecie gwiazdą pop.

  W tegorocznej edycji znaleźli się również inni muzycy, którzy zrobili coś ‘naj’. I tak Shakira zagarnęła najwięcej lajków na Facebooku na całym świecie, a płyta Quenn Bee zatytułowana ‘Beyoncé’ w ciągu zaledwie trzech dni stała się najszybciej sprzedającym się albumem w historii sklepu iTunes. Katy Perry z kolei ma nawięcej followersów na Twitterze, a Eminem trafił do księgi dzięki kawałkowi ‘Rap God’, w którym… wyrapował najwięcej słów w historii singli! Metallica jest zaś pierwszym zespołem w historii, który zagrał koncerty na wszystkich kontynetach.

  Wszystkim gwiazdom serdecznie gratulujemy!

  Piątek, 05. Września 2014

  fb custom audience

  adform