Britney Spears szuka chłopaka na Tinderze

  Czy popularna apka pomoże jej znaleźć drugą połówkę?

  Britney Spears nie ma szczęścia w miłości. Po nieudanych związkach z Justinem Timberlakiem i Kevinem Federline znów jest singielką. Ze swoim ostatnim chłopakiem Davidem Lucado Britney zerwała po około roku po tym, jak ten zdradził ją z inną kobietą. Podczas jednego ze swoich ostatnich koncertów w Las Vegas piosenkarka nie ukrywała swojego rozżalenia z tego powodu.

  Bycie singielką ma jednak też swoje dobre strony. W zeszłym tygodniu gwiazda wystąpiła w popularnym show telewizyjnym prowadzonym przez Jimmy’ego Fallona. Moderator założył piosenkarce profil na popularnej randkowej apce Tinder. Jimmy stworzył też dla potencjalnych kandydatów listę plusów i minusów spotykania się z Brit.

  I choć akcji w telewizji nie należy traktować do końca na poważnie, to znalezienie nowego chłopaka może się okazać na wokalistki nie lada wyzwaniem ze względu na jej napięte plany zawodowe. Poza autorskim programem prowadzonym w Las Vegas Spears jeszcze we wrześniu planuje wypuścić linię bielizny sygnowanej swoim nazwiskiem. Poza tym pojawiła się ostatnio też w studio, gdzie nagrywa nowy materiał.

  Mimo to życzymy powodzenia w poszukiwaniach drugiej połówki!

  Środa, 10. Września 2014

  fb custom audience

  adform