Ile zgarnia Paris Hilton za godzinę pracy?

Gwiazda planuje przeprowadzkę do Nowego Jorku. Biorąc pod uwagę jej stawkę godzinową, koszta nie grają dla niej roli...

Paris Hilton powraca do korzeni! Pochodząca z Nowego Jorku celebrytka wkrótce powraca do miasta rodzinnego, aby pomóc swojej siostrze Nicky w przygotowaniach do ślubu z Jamesem Rothschildem. Przy okazji będzie też częściej widywać swojego brata Barrona. Gwiazda nie może doczekać się przeprowadzki i aktualnie poszukuje apartamentu na Manhattanie, by zamieszkać w sąsiedztwie rodzeństwa.

Paris ma powody do radości nie tylko prywatnie – świetnie powodzi jej się również ostatnio i w życiu zadowowym. Tego lata celebrytka debiutowała jako DJ, występując w największych klubach na całym świecie. Jej impreza na Ibizie pod hasłem ‘Piana i Diamenty’ okazała się tak wielkim sukcesem, że właściciel klubu poprosił o jej przedłużenie. Paris nie miała nic przeciwko. Tym bardziej, że za godzinę za konsoletą na konto gwiazdy wypływa podobno kwota pomiędzy 77 a 270 tysięcy euro…

Przy takich kwotach znalezienie przytulnego gniazdka nawet w najmodniejszej dzielnicy ‘Big Apple’ nie powinno być dla niej problemem!

Poniedziałek, 15. Września 2014

fb custom audience

adform