Jay-Z: Milion dolarów tygodniowo

Raper Jay-Z nie oszczędza na prezentach, którymi chce uszczęśliwić swoją żonę Beyoncé.

Jay-Z uwielbia rozpieszczać swoją żonę Beyoncé. Prezenty, którymi obdarowuje swoją ukochaną, podobno kosztują go blisko… milion dolarów tygodniowo. Diamentowa biżuteria, bielizna od projektantów takich, jak Jean Yu i codziennie nowy bukiet róż – czyżby raper coś przeskrobał i chciał się wkupić w łaski Queen Bey?

Być może to reakcja na ostatnie tygodnie, które nie należały dla pary do najłatwiejszych. W mediach rozeszły się plotki, jakoby Jay-Z miał zdradzać żonę, poza tym głośno było o bójce, do której doszło między nim a siostrą Beyoncé, Solange.

Poza licznymi prezentami raper zafundował ukochanej wakacje na luksusowym jachcie, na pokładzie którego nie zabrakło studia fitness, trzech knajp, basenu, jaccuzzi i studia masażu. Jeden ze znajomych pary zdradził jednak, że luksus nie jest tym, czego najbardziej by chciała wokalistka. ‘*Tak naprawdę dla niej nie liczą się prezenty, bo ona wciąż go kocha. *Wydarzenia ostatnich tygodni wstrząsnęły nią, potrzebowała po prostu czasu, żeby dojść do siebie’ – wyjaśnił.

Ostatnio zdają się jednak być nierozłączni i najwyraźniej mają się ku sobie, co widać było podczas ich wspólnych występów na trasie Beyoncé ‘On The Run’. W zeszłym tygodniu media obiegła też plotka, że Queen Bey spodziewa się kolejnego potomstwa.

Trzymamy za nich kciuki!

Piątek, 19. Września 2014

fb custom audience

adform