Ariana komentuje negatywne plotki

Zachowuje się jak diwa? Co na to Ari?

Ariana Grande została ostatnio oskarżona przez media, że zachowuje się jak diwa. Po serii negatywnych historii na jej temat publikowanych przez portale plotkarskie i kolorowe magazyny, piosenkarka postanowiła zabrać głos w sprawie na Twitterze.

- Plotki, które pojawiły się ostatnio na mój temat spowodowały, że zaczęłam się śmiać. Nie potrafię traktować tego poważne – napisała. – Prędzej czy później ludzie uświadomią sobie, że dostajesz to, co dajesz, w tym przypadku są to kłamstwa i nienawiść. Dawajcie miłość i obiecuje Wam – życie będzie traktować Was lepiej – dodała.

Media sugerują, że podczas sesji zdjęciowej w Australii ekipa Grande zażyczyła sobie by piosenkarkę fotografowano tylko z lewego profilu i unikano naturalnego światła. Z kolei podczas wywiadów dziennikarze mają otrzymywać informacje, że Ariany nie wolno pytać o śmierć jej dziadka, porównania do Mariah Carey, odejście z show Nickelodeon ‘Sam & Cat’, Jennette McCurdy, z którą w nim grała i życie uczuciowe. Do tej listy rzekomych wymagań dołączyła ostatnio historia, że gdy po rozdawaniu autografów i robieniu sobie zdjęć z fanami po jednym z koncertów, gwiazda weszła do windy ponoć powiedziała ‘Mam nadzieję, że oni wszyscy k**** umrą’.

Piątek, 19. Września 2014

fb custom audience

adform