Wstydliwe wyznanie Miley Cyrus

Gwiazda żałuje wyznania przed kamerami, że wciąż kocha swojego byłego chłopaka Liama Hemswortha.

Miley Cyrus chciałaby cofnąć czas. Gwiazda wyznała ostatnio w australijskiej telewizji, że wciąż czuje coś do swojego byłego Liama Hemswortha, aktora znanego z filmu ‘Igrzyska śmierci’.

‘Kocham Liama, a on kocha mnie’ – to jej wypowiedź, którą wokalistka chciała wzbudzić zainteresowanie swojego byłego, ten jednak pozostaje nieugięty. ‘Miley ma poczucie, że się publicznie ośmieszyła’, ujawnił brytyjskiej prasie jeden ze znajomych piosenkarki. ‘Próbuje zapomnieć o całej sytuacji, rzucając się w wir imprez. Imprezuje bez przerwy od trzech dni, żaden ze znajomych nie jest w stanie dotrzymać jej tempa’ – dodał.

Miley od dłuższego czasu usiłuje przekonać Liama, żeby do niej wrócił, ten jednak nie odpowiada na jej telefony ani SMS-y. To on podobno jest również powodem, dla którego wokalistka coraz śmielej prezentuje fanom swoje wdzięki, tak jak na ostatnim pokazie mody w ramach Tygodnia Mody w Nowym Jorku. ‘Każdy kolejny skandal będącym próbą zwrócenia na siebie jego uwagi zmniejsza szanse na zejście się pary’ – ocenia znajomy z kręgu przyjaciół artystki.

Miley, może to już czas dać sobie spokój i poszukać kogoś innego?

Poniedziałek, 22. Września 2014

fb custom audience

adform