Lorde uznana za najbardziej wpływową!

Kto jeszcze znalazł się na liście Billboard '21 under 21'

Lista najbardziej wpływowych, młodych muzyków Billboard zaczyna się od zdania: ‘Ciekawe jak to jest zostać gwiazdą, którą kochają miliony fanów zanim jeszcze legalnie można zamówić piwo?’ (w Stanach zamiast 18 lat należy mieć 21 – przyp. red.) Które gwiazdy ich zdaniem kształtują muzyczne gusta młodych ludzi? Na pierwszym miejscu znalazła się w tym roku Lorde. ‘Ma wpływ, który wykracza daleko poza muzykę’ – czytamy w komentarzu.

Zaraz za nią uplasowało się 5 Seconds of Summer. ‘Niektórzy mogliby powiedzieć, że chłopaki z 5 Seconds of Summer są hot tylko dlatego, że mają tatuaże, grają na gitarach i noszą koszulki z zespołami. Ale to zdecydowanie nie jedyne czynniki, które spowodowały, że z mało znanego australijski kwartet zyskał status supergwiazd!’ – czytamy.

Zaskakująco dopiero na 3 pozycji znalazł się Justin Bieber, zaliczając tym samym spadek z miejsca drugiego, które zajął w zeszłym roku. Czwarta pozycja przypadła Martinowi Garrixowi, a na miejscu piątym znalazły się dziewczyny z Fifth Harmony.

Piątek, 26. Września 2014

fb custom audience

adform