Britney Spears: kilka dni wolnego

Piosenkarce dobrze zrobiła chwila wytchnienia.

Będąca w trakcie intensywnej trasy koncertowej Britney Spears zrobiła sobie kilka dni przerwy w południowej Kalifornii. ‘Home sweet LA home!’ – napisała na swoim profilu na Facebooku. ‘Odpocznę tu kilka dni, a pod koniec tygodnia wracam do Las Vegas. Do zobaczenia!’ – dodała.

Kilka tygodni temu gwiazda zdementowała plotkę, jakoby chciała na dobre wycofać się z show biznesu. Brit podkreśliła, że jej fani nie mają powodów do zmartwień. ‘Daję sobie jeszcze 10 lat’ – wyznała w jednym z wywiadów, zdradzając swoje plany na przyszłość. ‘Chcę niedługo skupić się na życiu prywatnym. Dotychczas nie pojawił się wprawdzie ten jedyny. Sądzę jednak, że w życiu nic nie dzieje się bez przyczyny. Niczego nie żałuję.’ To ostatnie stwierdzenie jest prawdopodobnie nawiązaniem do zerwania z Davidem Lucado, który miał zdradzić piosenkarkę.

Na razie jednak artystka planuje skupić się na swoich dzieciach i karierze. Zapytana, jak wyjaśnia synom, na czym polega jej zawód, odpowiada: ‘Moi synowie wiedzą, że jestem gwiazdą pop i że zapewniam ludziom rozrywkę i ich uszczęśliwiam. Jeśli sami odkryją w sobie kiedyś podobny talent, to oczywiście nie będę im niczego zabraniać. Wolałabym jednak, żeby zostali lekarzami czy prawnikami. Mój zawód to ciężki kawałek chleba wymagający silnego charakteru i niezachwianej wiary w siebie’. Britney zdecydowanie wie, co mówi.

Poniedziałek, 29. Września 2014

fb custom audience
google remarketing

adform