Milion dolarów dla Amber Rose

Rozwód z Wizem Khalifą jest z pewnością bolesnym przeżyciem, ale oznacza też dla niej nienajgorszą odprawę...

W zeszłym tygodniu pojawiła się informacja, że Amber Rose chce rozwodu z Wizem Khalifą po tym, jak raper miał w czasie trasy koncertowej pozwolić sobie na skok w bok.

Informacja ta wywołała całą lawinę plotek. Media zaczęły spekulować, że być może i Amber nie była wierna w związku. Modelka zdementowała te informacje, wydając oficjalne oświadczenie na Twitterze: ‘Dajcie spokój tym pomówieniom. Nigdy, przenigdy nie dopuściłabym się zdrady, mam nadzieję, że wiecie o tym. Niestety okazało się, że nie mogę tego powiedzieć o moim teraz już ex-mężu. Jestem zdruzgotana.’ Gwiazda dodała, że w tej chwili zamierza przede wszystkim zająć się ich wspólnym synem. ‘Muszę teraz poświęcić się Sebastianowi. Dziękuję Wam za wsparcie w tych trudnych dla mnie chwilach.’ Wiz nie zabrał jeszcze stanowiska w tej sprawie.

Dzięki podpisanej niewiele ponad roku temu intercyzie Amber Rose ma teraz szansę na nawet milion dolarów odprawy. Otwarta pozostaje kwestia praw rodzicielskich nad rocznym synkiem – będzie musiał o tym zadecydować sąd.

Poniedziałek, 29. Września 2014

fb custom audience

adform