Jay-Z: 'Brakuje mu ducha walki'

Czy ich małżeństwo mimo to przetrwa tę próbę?

Ostatnio głośno było o problemach małżeńskich Jaya-Z i Beyoncé Knowles. Nieco później raper podgrzał atmosferę, w trakcie jednego z koncertów zmieniając tekst piosenki na ‘cause she pregnant with another one’ [‘ponieważ jest w ciąży z kolejnym dzieckiem’]. Para nie skomentowała ani pozytywnych, ani negatywnych plotek na swój temat, jednak wygląda na to, że raper nie ma w sobie aż takiego ducha walki jak swoja żona.

‘To Beyoncé walczyła o to, żeby nie doszło do rozwodu. Jay niechętnie mówi o swoich uczuciach i wychodzi raczej z założenia, że jeśli coś dotychczas niezbyt dobrze funkcjonuje, to tak już zostanie. Brakuje mu ducha walki’ – zdradziła magazynowi ‘Closer’ osoba z kręgu bliskich przyjaciół pary.

Para wychowuje wspólnie ich pierwszą córeczkę, która towarzyszyła im na ostatniej trasie koncertowej. Czy Blue Ivy faktycznie doczeka się rodzeństwa? W tej kwestii z kolei Bey wypowiada się niechętnie. ‘Beyoncé nie jest pewna, czy chce kolejnego dziecka, skoro nie wie, czy ich małżeństwo przetrwa. Jest jeszcze sporo problemów, z którymi boryka się para’ – wyznał jeden z ich znajomych.

Nam pozostaje tylko trzymać za nich kciuki!

Poniedziałek, 29. Września 2014

fb custom audience

adform