Gabriel Garzón-Montano gościem specjalnym na koncercie Kravitza!

Już 3 listopada w Atlas Arenie w Łodzi.

Przedstawiamy piosenkarza, kompozytora, multiinstrumentalistę, urodzonego w Nowym Jorku – Gabriela Garzón-Montano. Pół Kolumbijczyk i pół Francuz Gabriel spędził wczesne lata opanowując grę na skrzypcach, gitarze i perkusji potem także zakochał się w fortepianie i gitarze basowej, co jeszcze lepiej wypełniało jego melodyjne kompozycje.
Już jako 19 latek określił swoje muzyczne fundamenty na debiutanckiej EPce, ‘Bishouné: Alma del Huila’. Album to szczery hołd dla roli rodziny, miłości, życia. Zawiera sześć piosenek nagranych i wykonanych w Waterfront Studios Henry’ego Hirscha – odnowionym starym kościele. Każda nuta i dźwięk wykonane przez Gabriela są pełne harmonii i klasyki.
Piosenka “Everything Is Everything” oddaje charakter młodych i ich beztroskie lata w przeciwieństwie do nieuniknionego dojrzewania i wyścigu szczurów, o czym mówi utwór “Keep On Running”.
Gabriel wystąpi jako gość specjalny podczas koncertu Lenny'ego Kravitza w Łodzi. Już 3 listopada w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety można kupić tutaj.

Czwartek, 02. Października 2014

fb custom audience

adform