Premiera 'Depeche Mode Live in Berlin' tylko w Multikinie!

Sprawdź kiedy!

Już 4 listopada o 20.00 we wszystkich kinach sieci Multikino i Silver Screen (z wyłączeniem Sopotu) odbędzie się premierowy pokaz koncertowego DVD ‘Depeche Mode Live in Berlin’. Pokaz w Multikinie Zgorzelec został wyjątkowo zaplanowany na godzinę 18.00. Będzie to premiera dwugodzinnego show zespołu zarejestrowanego w berlińskiej hali O2 World.

Ogromny sukces płyty Depeche Mode *’Delta Machine’ *doczekał się przypieczętowania w postaci wydawnictwa koncertowego. Wydanie ‘Depeche Mode Live in Berlin’ to box zawierający 2DVD, 2CD i płytę Blu-Ray audio. Pierwsze DVD to dwugodzinny koncert zespołu zarejestrowany w berlińskiej hali O2 World z 23 i 27 listopada 2013 r. Drugie DVD (‘Alive In Berlin’) to zapis show połączony z materiałami zza kulis. Blu-Ray audio to wersja deluxe płyty ‘Delta Machine’ w najwyższej jakości dźwięku w systemie 5.1. Całe wydawnictwo wydane będzie w specjalnym opakowaniu (box), do którego dołączona jest 16-stronicowa książeczka.

Ceny biletów: 25 zł normalne / 23 zł ulgowe / 21 zł Facebook / 20 zł Multikino&Gala. Dostępne w sprzedaży od 17 października 2014.

Piątek, 17. Października 2014

fb custom audience

adform