Kwiatkowski nominowany w kategorii Najlepszy Artysta Światowy!

Kwiatonators, głosujemy!

Fani z całego świata zdecydowali, którzy muzycy będą walczyć o tytuł Najlepszego Artysty Światowego. Jesteśmy bardzo dumni, bo wśród 10 nominowanych znalazł się także Dawid Kwiatkowski!

Sprawdź pełną listę:
Africa/India/Middle East: Mohammed Assaf
Australia/New Zealand: 5 Seconds of Summer
Europe Central: Revolverheld
Europe East: Dawid Kwiatkowski
Europe North: One Direction
Europe South: Alessandra Amoroso
Japan/Korea: B.A.P
Latin America: Dulce Maria
North America: Fifth Harmony
Southeast Asia/China & Hong Kong/Taiwan: Bibi Zhou

Głosowanie potrwa do 8 listopada do godz. 23:59. Gotowi? Głosujemy!

A my przypominamy, że 4 listopada w Warszawie odbyło się MTV EMA Pre-Party. Wszystkiego na temat imprezy możecie dowiedzieć się tutaj.

7 listopada, w hali O2 Academy, specjalne koncerty zagrają szkockie trio Biffy Clyro oraz Slash z zespołem Myles Kennedy And The Conspirators! Oba koncerty zostaną zarejestrowane przez kamery, a następnie będą transmitowane w ramach cyklu MTV World Stage w ponad 160 krajach!

Z kolei 9 listopada podczas wielkiej, XX już gali MTV EMA na scenie zobaczymy Nicki Minaj, która także poprowadzi imprezę, U2, Enrique Iglesiasa, Arianę Grande, Eda Sheerana, Calvina Harrisa, Charli XCX, Kieszę, Royal Blood, a nagrodę Global Icon osobiście odbierze Ozzy Osbourne.

Relację z MTV EMA Pre-Party będziecie też mogli obejrzeć na MTV już 9 listopada o 19.00! Na czerwony dywan możecie zajrzeć razem z nami o 20.00, a gala MTV EMA 2014 transmitowana będzie od godziny 21:00. Transmisji będzie towarzyszył komentarz lektora. Miłej zabawy!

Piątek, 31. Października 2014

fb custom audience

adform