SIZEER MUSIC by MTV

Zapraszamy na imprezę!

Już 15 listopada w warszawskim klubie ISKRA Pole Mokotowskie będziecie mogli zobaczyć i usłyszeć autora jednego z największych hitów tych wakacji: Route 94.

Wiele się zmieniło od kiedy Rowan Tyler Jones mógł określić się mianem debiutanta na scenie brytyjskiej. W 2010 roku, wtedy jeszcze pod pseudonimem Dream, wydał Ep-kę zatytułowaną ‘This Isn’t House’, która zebrała pozytywne opinie u takich twórców, jak Chase & Status czy Skrillex (zresztą to w jego labelu wyszedł ‘TIH’).

Jednak droga ku prawdziwej rozpoznawalności zaczęła się w 2012 roku, gdy jego utwory, już jako Route 94, zaczeli grać Skream i Benga w swoim programie w BBC Radio 1. Następne lata przyniosły mu prośby o remixy np. od Katy B czy wcześniej wspomnianego Bengi. W 2013 wyszła jego debiutancka EP-ka zatytułowana ‘Fly 4 Life’, która zwróciła uwagę Rinse. I tak Route 94 szybko znalazł się pod skrzydłami tej wytwórni. Rowan najbardziej znany jest ze swojego hitowego singla ‘My Love’, który nie tylko pozwolił mu zdobyć uznanie na całym świecie, ale trafił na pierwsze miejsce brytyjskich list przebojów zrzucając z tronu ‘Happy’ Pharrella Williamsa. Od tego czasu ciężko znaleźć wolną datę w kalendarzu artysty, dlatego jego występ w Polsce będzie czymś, o czym marzyło wielu fanów house’u.

Tej nocy zostawcie w domu krawaty, marynarki i muszki. Królować mają najbardziej wyszukane ‘sneakersy’ czy limitowane New Ery. Będzie panował luz i wszechogarniająca euforia!

Support:
koVValsky
wants (Music Of The Future / Fat!Records)
Deyna (Ne Indee Rec.)
Truant ( Karma Bookings / THC Luzztro)

VJ NOCNY

Wejście za darmo na hasło: Sizeer Music!!!!
Selekcja

Piątek, 07. Listopada 2014

fb custom audience

adform