Jak całuje Jennifer Lawrence

Tajemnica aktorki 'Igrzysk śmierci'

Na konferencji prasowej promującej film Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1 Jennifer Lawrence zdradziła kulisy sceny pocałunku z Liamem Hemswortem. Piękna aktorka chciał zrobić na złość ekranowemu partnerowi, więc zjadła lunch, a potem przed wejściem na plan nie umyła zębów. “Ostrzegałam go…” – wyjaśniła.

Tymczasem Hemsworth *w rozmowie z Jimmym Fallonem inaczej wspomina pracę z *Lawrence. “Za każdym razem, kiedy całowałem się z Jennifer, to było nieprzyjemne doświadczenie. Na ekranie widać piękne sceny miłosne: ona jest moim najlepszym przyjacielem, a ja ją kocham. Natomiast ona przed pocałunkiem ze mną zjadała zawsze kanapkę z czosnkiem, tuńczykiem albo czymś innym równie śmierdzącym”.

W rozmowie z magazynem ‘People’, 24-letnia aktorka przyznała, że wiele nauczyła się od Hemswortha. “Moją największą słabością jest to, że jestem za mało stanowcza. Liam jest zawsze w porządku, jest uprzejmy i silny. Uczy mnie, jak być twardą, a to bardzo ważne, potrzebuję tego” – tłumaczy Lawrence. Gwiazda przyznała również, że dzięki takim ludziom jak on, wciąż jest normalną dziewczyną i nie przewróciło jej się w głowie po sukcesie.

Poniedziałek, 17. Listopada 2014

fb custom audience

adform