Jessie J w The Ride

W 2013 roku wystąpiła podczas przerwy reklamowej na VMAs. Rok później otwierała całą galę. Poznajcie historię Jessie J.

Gwiazdą kolejnego odcinka Drogi na szczyt – serii dokumentów MTV śledzących przełomowe momenty w karierze największych gwiazd muzyki – będzie Jessie J!
Jessica Ellen Cornish, bo tak naprawdę się nazywa, pochodzi z Anglii. Urodziła się i wychowała w Londynie. Swój pierwszy kontrakt z Sony/ATV Music Publishing podpisała w trakcie studiów w BRIT School. Dołączyła wtedy do grona autorów piosenek dla takich gwiazd, jak Chris Brown czy Miley Cyrus. Wkrótce zaczęła jednak pisać dla siebie i wydała pierwszy singiel ‘Do It Like a Dude’. W 2011 roku, po wzięciu szturmem list przebojów w 19 krajach kolejnym hitem ‘Price Tag’, wydała swój debiutancki album. Na ‘Who You Are’ znalazł się także utwór ‘Domino’, dzięki któremu Jessie zyskała jeszcze większą rozpoznawalność na całym świecie. Drugi album artystki, Alive, ukazał się 23 września 2013 roku. Jessie J występowała także jako trener i mentor w brytyjskiej wersji ‘The Voice’.
Zobaczcie, jak wyglądają kulisy jej zawrotnej kariery w kolejnym odcinku The Ride, w poniedziałek 24 listopada o 21.00, a następnego dnia na stronie mtv.pl!

Czwartek, 20. Listopada 2014

  • Jessie J The Ride

  • Droga Na Szczyt z Jessie J - zajawka 2

  • Droga Na Szczyt z Jessie J - zajawka 3

  • Droga Na Szczyt z Jessie J - zajawka 4

  • Droga Na Szczyt z Jessie J - zajawka 5

fb custom audience

adform