MTV obchodzi Dzień Miley Cyrus!

Z okazji 22. urodzin piosenkarki mamy dla Was coś specjalnego!

W najbliższą niedzielę Miley Cyrus obchodzić będzie swoje 22 urodziny. Z tej okazji, dla wszystkich fanów piosenkarki, MTV Polska przygotowało nie lada niespodziankę – Miley Cyrus Day. Wielkie świętowanie rozpocznie się 23 listopada o godz. 06:00 rano!
Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby o Miley Cyrus. W końcu od ponad dziesięciu lat możemy ją oglądać na ekranach telewizorów. Prawdziwą sławę przyniosła jej produkcja Disneya, Hannah Montana, z 2006 roku. Dzięki niej, Miley stała się idolką wielu nastolatek na całym świecie oraz zaistniała jako piosenkarka. Do tej pory wokalistka wydała cztery albumy, a każdy jej singiel staje się międzynarodowym hitem. Dorastając na oczach swych fanów, Miley stopniowo zmieniała swój wizerunek. Kiedyś grzeczna i słodka dziewczynka, dziś odważna, seksowna i kontrowersyjna młoda kobieta, która wie, co chce w życiu osiągnąć.
Wszyscy, którzy chcieliby się dowiedzieć o niej czegoś więcej lub po prostu pragną spędzić ze swoją idolką cały dzień, mają na to niepowtarzalną szansę.
Miley Cyrus Day już w niedzielę, 23 listopada od godz. 06:00 rano!
Oto rozkład jazdy:
06:00 Miley Cyrus and Friends
08:00 Punk’d Miley Cyrus
10:00 MTV Unplugged: Miley Cyrus
11:00 Miley: The Movement
15:55 MTV Unplugged: Miley Cyrus
16:55 Miley Cyrus and Friends
17:20 Punk’d Miley Cyrus
17:45 Miley: The Movement Deluxe Edition

Środa, 19. Listopada 2014

fb custom audience

adform