Sto lat Nicki Minaj!

  Najseksowniejsza artystka 2014 roku świętuje 32 urodziny

  W ostatnich miesiącach nikt tak nie namieszał w show biznesie i wzbudził takich emocji jak autorka hitu Anaconda. Popularnością na Instagramie dorównała Miley Cyrus i Justinowi Biberowi, jej krągłe pośladki i obity biusty cieszyły się równie dużym zainteresowaniem co Beyoncé i Kim Kardashian, a jej kostiumy były bardziej ekstrawaganckie niż Lady Gagi i Katy Perry.

  Nicki Minaj brawurowo poprowadziła ceremonię MTV EMA 2014 w Glasgow i zdobyła tam nagrodę dla najlepszej artystki hiphopowej. Królowała na galach ‪*MTV Video Music Awards*‬, BET Awards i American Music Awards. Podbiła listy przebojów singlami Pills n Potions, Bang Bang, Bed of Lies i oczywiście Anaconda. Współpracowała m.in. z Arianą Grande, Jessie J, Drakiem, Chrisem Brownem i Davidem Guetta.

  Była jurorką w programie American Idol, wystąpiła w Saturday Night Live i zagrała w komedii Inna kobieta u boku Cameron Diaz. Firmowała również perfumy Pink Friday i Minajesty oraz zaprojektowała ekskluzywną kolekcję ubrań. Czego jeszcze można życzyć artystce z okazji 32 urodzin, skoro jest obecnie jedną z najpotężniejszych gwiazd muzyki pop i ma nowego, tajemniczego chłopaka o imieniu Alex?

  Poniedziałek, 08. Grudnia 2014

  fb custom audience

  adform