Najgorętsze pary 2014 roku

  Plotki czy prawdziwa miłość? Oto nowe pary, które zdominowały nagłówki mediów w 2014 roku.

  Rok 2014 był bogaty w przeróżne wydarzenia. Gwiazdy doznały wielu przeżyć również w sferze uczuciowej. Do najgorętszych par roku zaliczają się m.in. piosenkarka FKA twigs i hollywoodzki gwiazdor Robert Pattinson, którzy wcale nie kryją swojego świeżo upieczonego związku. Artystka niedawno nawet publicznie wyznała swoje uczucia, mówiąc: „Rob to mężczyzna, którego kocham.” Już na początku para musiała się zmierzyć z pierwszymi problemami. Grono fanów Pattinsona nie omieszkało bowiem opublikować kilku nieprzyjemnych tweetów odnośnie jego nowego związku. Jak widać, to raczej tylko wzmocniło relacje nowej pary.

  W tym roku pojawiły się jednak jeszcze inne zakochane pary. Tak na przykład koszykarz Nick Young dzielnie wspierał swoją Iggy, gdy ta musiała zmierzyć się z szyderstwami ze strony Snoop Dogga na Twitterze. Również Ariana Grande, która kręci z raperem Big Seanem, zamanifestowała swoje uczucia, występując razem z nim podczas ‘A Very Grammy Christmas’. Wcześniej aż roiło się od spekulacji wokół obojga, ponieważ Big Sean niedawno rozstał się ze swoją narzeczoną, jaką była Naya Rivera. Nie brakowało również zawirowań wokół najmłodszej z Kardashianek – Khloe i jej chłopaka, jakim jest raper French Montana. Mimo gorących plotek o rozstaniu, para wciąż pojawia się razem na czerwonych dywanach na całym świecie.

  Zobaczcie naszą listę najgorętszych par roku i zgadnijcie, które ze związków przetrwają także w 2015 roku. Będziemy razem z Wami bacznie przyglądać się naszym zakochanym gołąbeczkom!

  Piątek, 26. Grudnia 2014

  fb custom audience

  adform