Instagramalicious: najgorętsze foty 2014

W chłodne dni Bożego Narodzenia trudno uzmysłowić sobie, że 2014 rok obfitował także w dość gorące chwile. Dowodem na to mogą być gwiazdy, które odsłaniały wtedy sporo ciała!

Rok 2014 był całkiem interesujący. Dotyczy to szczególności profili gwiazd w mediach społecznościowych, które dostarczają nam coraz więcej rozrywki. Podczas gdy modelka Cara Delevingne publikuje głównie fotki z zabawnymi minami, a Miley Cyrus chce chyba wywołać szok każdym swoim zdjęciem, większość gwiazd pragnie po prostu pokazać, że są sexy.

Na plaży w bikini, na siłowni bez koszulki albo w migawce z hotelowej sypialni – gwiazdy chętnie pokazują się w gorących pozach na Instagramie, a my to wręcz uwielbiamy! Pod koniec roku w tym znanym serwisie zdjęciowym znów pojawiła się Rihanna. Instagram zablokował bowiem jej konto na sześć miesięcy za zbyt frywolne zdjęcia. Gwiazda jednak już wróciła i pokazuje nowe gorące foty!

Również gwiazdorzy korzystali w ciągu minionych dwunastu miesięcy z Instagrama, by pokazać swoim fanom swoje atrakcyjne ciała. Zebraliśmy dla Was najgorętsze zdjęcia gwiazd z Instagrama.

Sobota, 27. Grudnia 2014

fb custom audience

adform