Selena Gomez szokuje Muzułmanów

Spadła na nią fala krytyki. Za co takiego?

Nie milkną kontrowersje wokół słynnego zdjęcia Seleny Gomez z meczetu w Abu Dhabi. I choć zdjęcie wokalistka usunęła z sieci, Muzułmanie na całym świecie nadal ślą jej pogróżki.

Przypomnijmy, Wielki Meczet Szejka Zayeda w Abu Dhabi cieszy się coraz większym zainteresowaniem zachodnich celebrytek, które lubią pozować tam do zdjęć. W zeszłym roku min. Rihanna zrobiła sobie tam sesję zdjęciową (za którą też została skrytykowana tak na marginesie).
W tym roku Meczet odwiedziła Selena Gomez, która wybrała się do Zjednoczonych Emiratów Arabskich w towarzystwie Kendall Jenner, córki swojej menedżerki oraz min. Cody’ego Simpsona. Wszyscy zwiedzali meczet i zrobili sobie zdjęcia, które natychmiast opublikowali na Instagramie.

Na jednym ze zdjęć Selena pokazuje nagą kostkę, tymczasem zasady odwiedzania meczetu surowo wzbraniają wszelkiego “intymnego zachowania”, w tym trzymania się za ręce i całowania. Kobiety zobowiązane są do noszenia ubrań szczelnie zakrywających ciało, w tym stopy.

Fotografie Sel zostały natychmiast skrytykowane przez część fanów, którzy twierdzą, że amerykańscy goście obrażają w ten sposób wiernych. ‘To brak szacunku! To miejsce religijne, a nie miejsce do zabawy, jestem rozczarowana’ *- napisała jedna z fanek. *’Lubię Selenę Gomez, ale skoro zrobiła coś takiego, to przestaję być jej fanem’ – dodał ktoś inny.

W krótkim czasie Selena usunęła z Instagrama feralne zdjęcie. To jednak nie zakończyło sprawy. Ostatnio doszły nas słuchy jakoby wokalistka otrzymała tymczasowy zakaz wjazdu do Emiratów. Jak myślicie, ‘Świat’ zapomni jej tę wpadkę?

Piątek, 02. Stycznia 2015

fb custom audience

adform