5 newsów z drugiego sezonu Faking It

Amy i Karma wracają! Sprawdź kiedy!

Hej fani Amy i Karmy, od 8 lutego jedziemy z drugim sezonem Faking It. Pierwszy sezon zakończył się naprawdę wybuchowo – po tym jak Amy (Rita Volk) wyznała Karmie (Katie Stevens), że coś do niej czuje i została odrzucona, wylądowała w łóżku z chłopakiem Karmy, Liamem (Gregg Sulkin). Drugi sezon będzie równie zwariowany.

Oto garstka informacji najciekawszych informacji dla Was:

1. W obsadzie pojawia się gościnnie duuuuużo gwiazd: zaśpiewają dla nas Fifth Harmony, zobaczymy Laverne Cox znaną z naszego dokumentu Laverne Cox prezentuje: Słowo na T oraz hitowego serialu Netflix Orange is the new black, a w drugiej połowie sezonu do obsady dołączy Chloe Bridges z Pretty Little Liars i The Carrie Diaries, która wcieli się w rolę bogatej snobki Zity Cruz.

2. Motywem przewodnim drugiego sezonu jest uczucie winy. Amy i Liam obwiniają się oczywiście za swój pijacki wyczyn, a Karma za to, że odrzuciła uczucia swojej przyjaciółki.

3. Wygląda na to, że przyjaźń Amy i Karmy przetrwa wszystko. Czy jest jeszcze szansa dla nich jako pary? Czy Karma odwzajemni uczucia Amy, a Amy nie pozwoli swoim zrujnować ich przyjaźni? Nie martwcie się, dziewczyny jakoś sobie poradzą. Po prostu MUSZĄ!

4. Dowiemy się o wiele więcej o rodzinie Liama i powodach, dla których nienawidzi kłamać. Otóż okazuje się, że podczas dorastania musiał zmierzyć się z wieloma sekretami…

5. Dużo wydarzy się też w życiu uczuciowym Shane’a (Michael Willett), który pod koniec pierwszego sezonu związał się z Pablo. Czy fakt, że Pablo nie uprawia seksu spowoduje, że ten związek nie wytrzyma próby czasu?

Środa, 07. Stycznia 2015

fb custom audience

adform