Gorące single w Ex na plaży

  Znamy już całą obsadę drugiego sezonu!

  W drugim sezonie Ex na plaży zobaczymy Charlotte i Gaza z Ekipy z Newcastle. Ale u czyjego boku będą się wygrzewać na boskich plażach? Znamy już całą obsadę nowego sezonu, i wierzcie nam, będzie gorąco!

  >>> Polecamy też: 2 sezon Ex na plaży – obłędna willa

  Kogo zobaczymy w nowym sezonie?

  1. Anita, piękna i ufna topmodelka. Panowie, bądźcie jednak ostrożni, ta dziewczyna miewa niekontrolowane napady zazdrości.

  2. Connor, najmłodszy uczestnik programu. Ma jedynie 18 lat, ale nie dajcie się zwieść – ten bezczelny chłopiec z sześciopakiem wskoczył do łóżka z mamą swojego najlepszego przyjaciela! On dokładnie wie, co robi, więc dziewczyny lepiej uważajcie …

  3. Kayleigh to, jak sama siebie nazywa, ‘najsłodsza zołza jaką znacie’. Twierdzi, że szaleństwo jest jej największą słabością. Boisz się? Powinieneś!

  4. Luke – walijski hulaka i sobowtór Justina Biebera! Jest swoim własnym szefem, dlatego pracuje tylko trzy dni w tygodniu. Pozostały czas poświęca na swoją największą pasję – zaciąganie dziewczyn do łóżka. Ciekawe, czy poszczęści mu się dziewczynami z willi…

  5. Loren, to modelka, która uważa się za zabawną dziewczynę. Jak twierdzi, jej wymarzona randka to tani posiłek w McDonalds.

  6. Morgan, to były zawodowy piłkarz, a obecnie biznesman, dla którego najważniejsze są pieniądze. Ma samochód, mieszkanie i uwielbia szastać kasą. Ale dziewczyny powinny mieć się na baczności, ponieważ ma na nie oko – na wiele z nich…

  7. Melissa, międzynarodowa DJ’ka o anielskim wyglądzie. Mimo to znana jest, jako ‘królowa lodu’, a to z powodu jej brutalnej szczerości.

  8. Rogan, syn Zeusa (przynajmniej tak o sobie mówi), to model fitness i Dreamboy z zabójczym ciałem. Jednak, niech was nie omami jego ‘boski’ wygląd – jego eks prawdopodobnie tylko ‘splunie na podłogę’, poproszona by go opisać.

  Zobaczcie wszystkie fotki naszych singli-plażowiczów w ubraniach i… bez! I nie zapomnijcie, że premiera Ex na plaży już 1 lutego o 23.00!

  Środa, 07. Stycznia 2015

  fb custom audience

  adform